AKTUALITETE

Ak sidenti me 2 të vd ekur dhe 8 të pl agosur, ja pamjet nga ngjarja e rëndë..(Video)

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në fshatin Çekrez në Gramsh ku humbën jetën 2 persona dhe u pl agosën 8 të tjerë.Mësohet se të pla gosurit janë dërguar për në Spitalin Ushtarak ku dy prej tyre janë në gjendje të rëndë.Automjeti ishte me sirianw ku mendohet se ato kanë ardhur nga Korça në drejtim të Gramshit përmes rrugës së Moglicës.Më poshë do keni edhe video nga vendi i ngjarjes Shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet ndiqni..